החלפת זכוכית בגובה

תוכן עניינים
holding-measure-tape-repairman-is-working-indoors-2023-11-27-05-30-50-utc (1)

כל הסיבות בשביל החלפת זכוכית בגובה

המראה המעוצב והיוקרתי, העמידות הגבוהה ויכולת העבודה הגמישה עם הזכוכית, הפכו אותה לאחד החומרים הנפוצים והפופולאריים במבנים פרטיים ומסחריים כאחד, הן בתור חלונות זכוכית והן כחלק מחיפוי קירות זכוכית. לצד העמידות הגבוהה, חשוב לזכור כי הזכוכית חשופה תדיר לפגעי מזג האוויר ונזקים נוספים שונים, העלולים להביא לסדקים ושברים. מלבד הפגיעה האסתטית, הרי שפעמים רבות הסדק יכול להתפשט ולהתרחב, לפגוע באטימות המבנה, ולהוות באופן כללי סכנה בטיחותית ממדרגה ראשונה, כך שעלינו לפעול בהקדם להחלפת הזכוכית.

כיצד מתבצעת עבודה?

החלפת זכוכית בגובה דורשת פעמים רבות גם עבודות זיגוג למילוי מסגרות האלומיניום בחלונות. כך או כך, עבודות החלפת זכוכית מתבצעות לרוב בגובה רב, כאשר אחת הדרכים המקצועיות, היעילות והבטוחות ביותר לביצוע העבודות הללו היא באמצעות סנפלינג. כשמדובר על עבודות בגובה סנפלינג הוא שיטה מצוינת שעושה שימוש במספר חבלים, רתמות ושאר אביזרי בטיחות. זאת על מנת להבטיח את בטיחות העובדים בצורה מקסימלית, ולאפשר להם להתמקד בעבודה ובתיקון התקלה בצורה האופטימלית.

תהליך החלפת זכוכית – שלב אחר שלב

מאחר וסדק או שבר בזכוכית אינם ניתנים לתיקון נקודתי, הרי שבתהליך החלפת הזכוכית השבורה נידרש להחליף חלקים שלמים. השלב הראשון בתהליך מתחיל במדידה מדויקת של גודל החלון ומקטע הזכוכית אותו אנחנו מעוניינים להחליף.

בשלב הבא, עלינו לבחור את סוג הזכוכית החדשה, כאשר בין סוגי הזכוכיות המומלצות והנפוצות ביותר ניתן למצוא: זכוכית מחוסמת, זכוכית מבודדת וזכוכיות ביטחון. לאחר מכן, תתבצע הסרת הזכוכית בצורה זהירה ואחראית, והתקנה של הזכוכית החדשה בצורה מדויקת ואיכותית.

על מה חשוב להקפיד בעת החלפת זכוכית בגובה?

במידה ואנחנו עומדים בפני עבודות החלפת זכוכית בגובה, חשוב לוודא ולהקפיד על מספר דברים בסיסיים:

  • עבודה בטוחה- חשוב לדעת כי זוהי עבודה מסוכנת למדי, ולכן חשוב לוודא כי החברה המבצעת פועלת על פי הוראות הבטיחות בגובה, ומחזיקה ברשותה את הציוד החדש והאיכותי ביותר וכל האישורים הנדרשים.
  • איטום- בעת החלפת הזכוכית חשוב לוודא כי התקנת הזכוכית נעשית תוך איטום מלא לאורך כל נקודות חיבור הזכוכית, כך שנקבל שכבת הגנה מלאה מפני תנאי מזג האוויר ובעיקר מחדירת גשמים.
  • התאמה לעיצוב- בכדי ליצור התאמה מלאה, מומלץ לבדוק מראש כי הזכוכית המוחלפת משתלבת היטב עם הקיר ועם קו העיצוב הכללי הקיים במקום.

מחיר החלפת זכוכית בגובה

העלויות של החלפת זכוכית בגובה משתנות בהתאם לסוג הפרויקט ועבודת ההחלפה. בין הגורמים העיקריים המשפיעים על המחיר נמנים: גודל הזכוכית, מורכבות העבודה, מיקום הזכוכית, סוג פרופיל החלון ועוד.

שתף את הכתבה
הפופולריים ביותר