מערכות אלומיניום וזכוכית במילניום השלישי

פני הבנייה בישראל השתנו ללא היכר בעשורים האחרונים בכלל ובשני העשורים האחרונים בפרט, מערכות אלומיניום וזכוכית תופסות מקום נכבד בשילובן במבנים מודרניים.
מעבר לשוק המוסדי, שהיה מחלוצי השימוש במערכות אלו, הצטרפו לשוק צרכנים חדשים ובהם ענף הבנייה הרוויה, הבנייה הפרטית, מרכזים מסחריים שכונתיים וכדומה. בנוסף ישנה מגמה גוברת להשתמש במערכות הללו גם לחיפוי מבנים.

לצד הביקוש לייצור והרכבה של מערכות אלו, נוצר צורך בשירותי אחזקה מקצועיים ביותר ושונים לחלוטין  מאלה שהיו מקובלים עד כה, לדוגמא: מריחת עיסת איטום על תפר איטום ישן בקיר מסך – גם אם היא מתבצעת בגלישה – אינה מספקת ולכל היותר מהווה פתרון חלקי ו/או זמני.

חשוב לציין כי נדרשת הבנה טכנית יסודית ועמוקה של מבנה קיר המסך ודרך פעולת מערכת הניקוז שלו וכן הממשקים לאלמנטים אחרים במבנה העלולים להוות מקור לחדירת מים.

השירותים שלנו

סככות הגנה/
מעבר בטוח

תכנון, ייצור והרכבה של מערכות הגנה לאזורי עבודה

תכנון וייצור מערכות
אלומיניום וזכוכית

תכנון, ייצור והרכבה של מערכות אלומיניום וזכוכית בניין

שיקום ושיפוץ קירות מסך
ואורקיע (סקיילייט)

שיקום, שיפוץ, איטום, זיגוג, קירות מסך ואורקיע (סקיי-לייט)​

שיקום הבטון


שיקום בטון, זיון טיח ואבן איטום תפרים ופריקסט

שיקום הבטון

שיקום בטון, זיון טיח ואבן איטום תפרים ופריקסט

איתור חדירות מים

איתור הגורמים לחדירות מים במעטפת הבניין ויישום פתרונות מתקדמים לפתרון מוחלט של הבעיות

תחומי ההתמחות שלנו

 • תכנון, ייצור והרכבה של מערכות אלומיניום וזכוכית למעטפת
 • שיקום, שיפוץ, איטום, זיגוג, קירות מסך וסקי-לייט
 • איתור הגורמים לחדירות מים במעטפת הבניין ויישום פתרונות מתקדמים לפתרון מוחלט של הבעיות
 • שיקום בטון, טיח אבן
 • עבודות מיוחדות (נירוסטה, ברזל וכד')
 • חיפוי אבן/אריחים – חיזוק והחלפת אבנים/אריחים
 • חיפויי אלומיניום, HPL, טרה- קוטה, וכדומה– חיזוק והחלפת פנלים/קסטות
 • אחזקת קירות חיים (ע"י צוות הסנפלינג)
 • ביצוע זיגוג במשקלים גבוהים עם מנופים וונטוזות חשמליות, וזיגוג בסנפלינג (לרוב באתרים מאוכלסים בהם לא ניתן להשתמש במתקני הרמה ומנופים).

סככות הגנה/מעבר בטוח

סככות הגנה – בכל מקום בו מתבצעות עבודות בגובה, קיימת חובה לתחום את אזור העבודה ולחסום את תנועת העוברים והשבים או להקים סככת הגנה/מעבר בטוח ולאפשר לעוברים ולשבים ולמבנה עצמו להמשיך בשגרה ללא חשש מהעבודות המתבצעות מעליהם. הדבר חשוב במיוחד בעת עבודה מעל כניסה ראשית לבניין, אזור מעבר ראשי וכיו"ב.

המודעות הגוברת לנושא הבטיחות, הביאה אותנו לפתח מערכת מודולרית של סככות הגנה 'ומעבר-בטוח' בהתאמה מלאה לצרכי המזמין.

יתרונות המערכת :

 • התקנה מהירה ונקייה, ללא ריתוכים, חיתוך וכד' – הקונסטרוקציה מחוברת באמצעות מחברים יעודים וברגים
 • אפשרות לשנות את פריסת הסככה לאחר התקנתה בהתאם לצרכים משתנים
 • אינה מחייבת קיבוע לקרקע ו/או לקירות סמוכים – חשוב במקומות בהם יש חיפוי רצפה עדין כגון שיש, אבן טבעית וכד', וכן אינו משאיר כתמים באזור העמודים (בכפוף לאישור הקונסרוקטור)
 • התאמה לעומסי עבודה שונים בהתאם לצרכי המזמין
 • עומדת בדרישות ת"י 904
 • מרווחת – גובה פנימי כ – 3 מ', מראה אסטטי, נקי ובטיחותי

הייחודיות שלנו

הפעילות שלנו במגוון 'תחומי המעטפת' והסינרגיה בין התחומים, מהווה את אחד היתרונות הגדולים והייחודיים שלנו ומאפשרת לכל יזם, אדריכל, מנהל פרויקט/אחזקה וכד' לקבל פתרון מושלם, בכל שלבי הפרויקט, מגורם מקצועי יחיד, ללא צורך ביצירת אינטגרציה בין גורמי מקצוע רבים, ובכך מאפשרת לנו למקסם את הערך המוסף שמקבלים לקוחותינו.

ייחודנו בכך שאנו מגיעים מרקע של ביצוע פרויקטים – לא רק שאנו מבינים את המערכות האלה – אנו מתכננים, מיצרים ומרכיבים אותן בשטח! הראייה שלנו מקיפה ומתחשבת בכל הפרמטרים הקיימים והנחוצים, תוך שימוש במגוון רחב של אמצעים טכניים ויכולות עבודה בגובה ובמקומות מורכבים.

בין אם מדובר בתכנון, ייצור והרכבה לפרויקט ובין אם מדובר באיתור חדירת מים מעיקה בקיר מסך, אורקיע (סקיילייט), או זיגוג זכוכית מורכב – אנחנו תמיד מחויבים לביצוע מקצועי, יעיל, מהיר ואיכותי.

עבודות השיקום והאחזקה מתבצעות באחד או יותר ממגוון אמצעים: גלישה (סנפלינג), פיגומים תלויים, מתקני הרמה, מנופים, פיגומים נייחים/ניידים – הבחירה נעשית בהתאם לאופי העבודה, נגישות, בטיחות ויעילות מקסימלית.