ראשון לציון 7535312

מענה אנושי 24/7

Low Angle View of Male Construction Worker Builder Applying Fresh Caulking to Sky Light in Ceiling of Unfinished Home

סקיילייט לעסקים, משרדים ומבנים ציבוריים

סקיילייט לעסקים – נותנים לאור להכנס

בשנים האחרונות חל שינוי ניכר הן בתצורת החיים באופן כללי והן בכל מה שקשור לתהליכי בניה.
זאת במטרה לנצל את משאבי הטבע הקיימים ולסייע בתהליך שמירה על הסביבה שלנו.
פתרונות של תהליכי בניה חכמה בה עושים שימוש בידע על האקלים ועל המיקום הגיאוגרפי של המבנה לטובת שדרוג בנייני משרדים ועסקים, מעבר מנסיעה ברכבים המונעים על בנזין לרכבים המונעים על חשמל או גז – אלו הם רק חלק קטן מהפתרונות שהטכנולוגיה העכשווית מציעה לנו במטרה לשדרג את איכות החיים שלנו, ולתרום לסביבה ירוקה ובריאה יותר. אחת ההמצאות המדהימות של העשור האחרון נקראת סקיילייט.

 

סקיילייט הוא למעשה זכוכית מבודדת או זכוכית טריפלקס שהמסגרת שלה בדרך כלל עשויה מאלומיניום מבודד. את הסקיילייט ניתן למקם באזורים בהם יש מחסור באור טבעי כמו למשל במשרדים, חללים גדולים, מפעלים ומבנים תעשיתיים, במבנים ציבוריים, מוזיאונים, גלריות, מסעדות ובתי קפה, בחדרי מדרגות ואפילו במבנים פרטיים, אף על פי שאנו פועלים בעיקר בשוק הציבורי, המוסדי.

 

מהם היתרונות של סקיילייט למוסדות ציבוריים?

  1. מסייע לנצל בצורה המקסימלית את התאורה הטבעית מבחוץ ולהכניס אור נעים פנימה. כולנו מכירים את התחושה הלא נעימה בסוף יום עבודה, כאשר נחשפנו לאורך כמעט כל היום לאור מלאכותי שגורם למאין סנוור כזה ואין זה משנה עד כמה הגוף והנורות השונות מתקדמות מבחינה טכנולוגית, לא מתחממות, עדיין האור פחות נעים מאור טבעי.
  2. מסייע בחיסכון אדיר בצריכת החשמל, שכן בחללים בהם בוחרים להציב סקיילייט, ניתן להפחית את השימוש בחשמל ובתאורה מלאכותית בצורה ניכרת.
  3. הסקיילייט תורם רבות מבחינה עיצובית, שכן מדובר במשהו ייחודי המעניק מראה מודרני, חדשני ויוקרתי.
  4. הסקיילייט מכניס אוויר צח לכל חלל בו הוא מוצב.
  5. בידוד לחום, קרינה של השמש ורעש.
  6. הגנה מרוח וגשם, לטובת איטום חדירות מים.
  7. קל לניקוי.

 

ניתן לבחור בין סקיילייט עם פתיחה ידנית או חשמלית, ולבצע הזמנה בהתאם לצרכים: מידה, חומר גלם, תקציב, צרכים פונקציונליים.

 

איך מבצעים תחזוקה לסקיילייט?

חשוב לזכור שלאורך השנים, בדומה לשיקום קירות בטון או תחזוקת מבנים, גם הסקיילייט זקוק לפעולות שיקום, שיפוץ ותחזוקה, לכן מומלץ לבחור בחברה מקצועית ומנוסה המתמחה בתחזוקת חלונות סקיילייט.

 

לסיכום, מדובר בפתרון עיצובי חדשני הנחשב היום לאחד המוצרים המובילים בתחום שיקום מבנים, העיצוב והבניה בו קבלנים, אדריכלים ומעצבים מכל העולם עושים שימוש. הוא מעניק לחלל מראה אסתטי ומאפשר לנצל את האור הטבעי שנכנס מבחוץ תוך חיסכון מירבי בעלויות החשמל. בנוסף, שימוש בסקיילייט תורם לתחושה מרחבית ומצוין במקרים של חללים קטנים. ניתן להתקין אותו בגגות רעפים וכך להנות מהשמש החמימה בימים קרים, מאור טבעי ונעים. חשוב לבחור בחברה מקצועית המתמחה בייצור והתקנה של סקיילייט ולוודא שהמנגנון שעומד מאחוריו עומד בסטנדרטים ובצרכים של העסק.

שתף את הכתבה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
הפופולריים ביותר