ראשון לציון 7535312

מענה אנושי 24/7

שיקום קירות

איטום קירות לבידוד ונגד חדירות מים

איטום קירות למבנים ציבוריים בשוק המוסדי

מערכת איטום קירות יעילה היא הדרך הטובה ביותר לבודד את הבמבנה או המוסד מפני חום וקור, לחסוך באנרגיה ולמנוע כניסה של מים לתוך המבנה. בשנים האחרונות החלו להיכנס לישראל מגוון רחב של פתרונות לאיטום קירות כחלק בלתי נפרד לתהליכי הבניה הירוקות ובמסגרת שיקום מבנים. יש כל מיני שיטות וכל מיני מערכות לבצע איטום קירות בין אם מדובר בבניין ישן שזקוק לחידוש המערכת ובין אם בבניין חדש שרק נבנה.

 

איטום קירות – למה זה חשוב כל כך?

אחת הבעיות הכי קשות של מבנים וחללים ולא משנה אם מדובר בבית מלון, מרתף, חדר כושר או מרפאה היא מים. מים אשר דולפים מחוץ אל תוך המבנה יכולים להרטיב את הקירות הפנימיים בעיקר כאשר מדובר בקירות חיצוניים שעברו חיפוי קירות חוץ  אם לא מטפלים ברטיבות, המים יכולים לגרום לנזק בלתי הפיך ולהוביל להיווצרות של עובש, קילוף של הקירות, בעיות חלודה ועוד.

 

איטום קירות – מדוע נוצרת שחיקה?

ככל שהשנים עוברות, מעבר המים בעצם שוחק את מערכת האיטום. יש כל מיני סיבות שיכולות לגרום לשחיקה ולביצוע שיקום איטום קירות. למשל, כשלים בעבודות האיטום המקוריות, נזקי מזג האוויר, תנודות של המבנה ועוד. כאשר מגלים שיש בעיית איטום מעטפת בניין, מאוד חשוב לשים לב לזה, לאתר את הבעיה ולטפל בה ביסודיות.

מניעת חדירה של מים תסייע תסייע לשמור על אורח החיים של המבנה לאורך זמן רב יותר. איטום קירות זה בעצם תהליך שבו אוטמים את הקירות החיצוניים של המבנה.

איטום קירות – הבעיה והפתרון

  • איטום סקיילייט – איטום לסקיילייט למניעת רוח ומים יתבצע באמצעות חומרי איטום שונים, כגון גומיות, חומרים אקרילים על כל סוגיהם וכיוצא באלה.
  • איטום קירות מסך – רוחות חזקות בעונת החורף וגשמים יכולים לפגוע ולהזיק לחיבורים של קורות הקיר לעמודים ולאיטום הקירות. זה מוביל רבים לחפש אחר שירותי איטום קירות חיצוניים מחיר והמלצות. למעשה, מה שיוצר את הבעיה הוא נזק לחיבור שבין הזכוכית לאלומיניום.

יש בבעלותכם מבנה ציבורי? קבלו יעוץ מהמקצוענים בשיקום מבנים, איטום בסנפלינג, חיפוי זכוכית ואלומיניום, ועוד!

 

שתף את הכתבה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
הפופולריים ביותר