ראשון לציון 7535312

מענה אנושי 24/7

איטום

עבודות איטום בסנפלינג למוסדות ועסקים

עבודות איטום בסנפלינג – כך זה מתבצע

למערכת האיטום יש השפעה ניכרת על איכות החיים שלנו. היא זו שתקבע האם ומתי מים יחדרו את מעטפת המבנה החיצוני ויעברו פנימה אל תוך הקירות הפנימיים. חדירת המים יכולה להיווצר כתוצאה מתפרים פתוחים, ליקויי בנייה, שברים, קירות חיצוניים סדורים, קירות סופגים, ועוד. היום נהוג ליישם את מערכת האיטום בין אם מדובר בפרויקט חדש ובין אם בשיפוץ או חידוש של מבנה בשיטת עבודות איטום בסנפלינג כחלק ממגוון עבודות בגובה הנוגעות לאיטום. לאיטום בסנפלינג כמה יתרונות מרכזיים:

 

  1. חוסך בעלויות – אין צורך במנוף או הקמת פיגומים.
  2. קיצור זמנים – העבודה בסנפלינג מאפשרת להגיע לנקודות ואזורים בעיתיים וכך לקצר ולייעל בצורה ניכרת את תהליך העבודה. מכיון והגוף חופשי, בעל המקצוע הפועל בגובה יכול לדחוף את עצמו לכל מיני אזורים ולקבל גישה מלאה בפרויקט.
  3. עבודה שקטה ונקיה – בשונה מעבודה עם מנוף או פיגומים, העבודה עם סנפלינג הרבה יותר שקטה ופחות מרעישה. בנוסף, פעמים רבות כאשר מקימים פיגומים זה פוגע בחצר ובסביבה של הפרויקט, גוזל מקומות חניה וגם פוגע באיזה שהוא מקום בפרטיות של הדיירים.
  4. בטיחות בעבודה – כאשר אנשי המקצוע מקבלים שליטה בחבלים ובמושב עצמו, הם מעלים את תחושת הביטחון שיש להם וכך בעצם גם העבודה בגובה נעשית הרבה יותר בטיחותית בהשוואה לשיטות אחרות.

 

איך נדע שיש צורך בעבודת איטום?

למעשה, ההמלצה היא לבצע אחת לשנה בדיקה שמסייעת להבין האם יש בעיה באיטום הדורשת עבודות תחזוקה נקודתיות או כלליות. אם נקפיד לבצע את הבדיקה הזו, נוכל להימנע ממצבים כמו נזילות או חדירה של מים לחלקים הפנימיים במבנה. מומלץ שהבדיקה תתבצע על ידי אדם או חברה המתמחים במערכות איטום קירות חיצוניים. כמובן שאם אתם מזהים כתמי מים על הקירות או על התקרה, ריקבון או ריח של עובש, מומלץ להביא מומחה לאיטום כדי לבדוק את הבעיה. ככל שנדחה את תהליך האיטום אנו עלולים לגרום להוצאות מיותרות ולנזק בלתי הפיך אשר יכול לפגוע הן בבריאותנו והן בערכו של המבנה.

עבודות איטום בסנפלינג – מה זה אומר בפועל?

עבודות איטום בסנפלינג מאפשרות לאנשי המקצוע המוסמכים לעבודה בגובה לבצע איטום מדויק של כל הסדקים שנוצרו כתוצאה מפגעי מזג האוויר או התרחבו כתוצאה מבנייה לקויה. הרבה פעמים אנו מזהים שיש בעיה רק אחרי סערה גדולה או גשם חזק. השיטה מסייעת לנקות ולהסיר חלקי טיח אשר התפוררו, מאפשרת לתקן טיוח, לצבוע מחדש את הקירות ולאטום את הגג. בנוסף, בעזרת איטום בסנפלינג אנחנו יכולים להימנע משימוש בסולם ולדלג על מזגנים, דודים, אנטנות וכדומה, מה ששוב מקצר משמעותית את זמן העבודה וחוסך בעלויות. עבודה בסנפלינג בין השאר מאפשרת גם לתקן ולהחליף קירות מסך או סקיילייט. חשוב לציין שרק מי שעובר הכשרה מוסמך לבצע עבודות בסנפלינג בגובה וגם איטום קירות, כמובן.

זקוקים לעבודות איטום בסנפלינג? צרו איתנו קשר עוד היום. שימו לב, נכון להיום אנחנו לא מספקים שירותים ללקוחות פרטים.

 

שתף את הכתבה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
הפופולריים ביותר