ראשון לציון 7535312

מענה אנושי 24/7

חיפוי

חיפוי קיר חוץ למשרדים, בניינים ומגדלים

חיפוי קיר חוץ לשוק המוסדי

חיפוי קיר חוץ בפרויקטים כמו משרדים, בנייני מגורים או מגדלים גדולים נעשה הן במטרה ליצור מעטפת חיצונית אסתטית למבנה והן בכדי  ליצור הגנה ובידוד איכותיים מפני פגעי מזג האוויר ומניעת נזילות ורטיבות או איטום קירות חוזר. את בחירת החיפוי עושים בדרך כלל בשלב עבודות הגמר בתהליך הבניה או כאשר מחליטים לבצע עבודות שיפוץ מקיפות כמו למשל חידוש של מעטפת המבנה. החיפויים הפופלאריים היום בעולם הציבורי הם חיפויי אלומיניום או חיפוי זכוכית.

 

חיפוי קיר חוץ – איך זה מתבצע בפועל?

מאוד חשוב לבחור את החיפוי המתאים למבנה כבר בשלב שבו אנו מתכננים פרויקט שיקום מבנים. ההחלטה מתבצעת בהמלצתו של האדריכל משום שחייבת להיות התאמת מושלמת בין החומרים שאנו בוחרים לחפות את הקירות לבין התשתיות עצמן. במידה והחלטנו לבצע חיפוי מחדש, יש לבדוק אילו תשתיות קיימות בפרויקט ולפי זה לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר. לא פעם קרו מקרים בהם ההחלטה לחפות את קירות החוץ התבצעה שלא בהתאמה לתשתית מה שגרם להתרופפות אריחים, קילופי צבע, בעיות במערכות האיטום, חדירה של מים, נזילות, היווצרות של עובש ועוד.

היתרונות של קירות חוץ מאלומיניום בשילוב זכוכית

בשנים האחרונות החלו לחפות קירות חיצוניים באמצעות שימוש במערכות מיוחדות שמיוצרות במפעלים חיצוניים בשילוב שניים מחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר בתעשייה, אלומיניום וזכוכית. לקירות חוץ אלו יש כמה יתרונות הן בפן האסתטי עיצובי והן בפן הפרקטי.

 

  1. עמידות – אין צורך לבצע תחזוקה לא של חומר האלומיניום ולא של חומר הזכוכית. החומרים עמידים לכל מזג אוויר לצורכי איטום קירות: שמש, רוח, גשם, ברד ולכן הם מצויינים לשימוש כמו חיפוי חיצוני. בנוסף, מדובר בחומרים מאוד חזקים.
  2. קלות התקנה – בשונה מחיפויים אחרים, הרבה יותר קל, מהיר ופשוט להתקין חיפויי אלומיניום וזכוכית. בדרך כלל המערכות הללו מגיעות מוכנות והן מותקנות באופן מודולרי.
  3. אסתטיקה – השילוב בין האלומיניום וזכוכית יוצר לפרויקט מראה דקורטיבי מרשים ויוקרתי המתאים לאופי המודרני שבו בונים היום בעידן שלנו.
  4. אנרגיה – מכיון והחיפוי יוצר מראה שקוף אפשר לנצל בצורה אופטימלית את האור הטבעי וכך לחסוך באנרגיה בתוך המבנה.
  5. מונע רטיבות – השימוש באלומיניום וזכוכית מסייע למנוע חדירה של מים לטווח הארוך מה שבעצם מגן על המבנה מבפנים.

 

לסיכום, יש היום מגוון של אפשרויות לבחירת חיפויים לקירות חיצוניים במגדלים ומבנים מוסדיים. חשוב לבצע את הבחירה הנכונה על פי המלצתו של האדריכל, להתחשב ביתרונות ובחסרונות של חומרי הגלם השונים ולבחור חברה מקצועית המתמחה בביצוע עבודות גובה בסנפלינג, עובדת לפי התקנים וכללי הבטיחות של עבודות בגובה ומתמחה בהתקנת החיפויים הללו. צרו איתנו קשר עוד היום לפרטים נוספים, אך שימו לב – נכון להיןם אנחנו לא מספקים שירותים ללקוחות פרטיים.

 

שתף את הכתבה
הפופולריים ביותר