ראשון לציון 7535312

מענה אנושי 24/7

קירות מסך

קיר מסך – עיצוב, פרקטיות ויופי

על קיר מסך בתחום הבנייה והעיצוב

ככל שהזמן עובר אנו פוגשים עוד ועוד חידושים בתחום העיצוב, הבניה והאדריכלות. בעבר כאשר אדריכל, יזם או קבלן היו ניגשים להתליך של בניית מבנה, כולם בעצם היו חושבים בעיקר על ההיבט הפונקציונלי. איך אנחנו בונים כמה שיותר מהר, איך אנחנו חוסכים זמן ואיך אנחנו מייעלים את תהליך העבודה גם במטרה להוזיל עלויות וגם במטרה להפוך את הפרויקט לנגיש ולתת מענה על כל הצרכים הפונקציונליים. איפה העיצוב משתלב בעניין? הכירו: קיר מסך.

 

היום, כחלק בלתי נפרד מתכנון מבנה פונקציונלי, אנחנו רוצים גם לבנות מבנים מרשימים, יוקרתיים ומעוצבים. מהמקום הזה החלו לבנות פרויקטים עם קיר מסך. בעצם מדובר בסוג של ציפוי או חיפוי שהופך את המבנה להייטקיסטי, ייחודי ויוצא דופן מצד אחד, אבל גם מאפשר לנו למקסם את אנרגיית השמש ולהכניס כמות גדולה של אור טבעי לחללים השונים. כך בעצם בצורה עקיפה, אנחנו גם חוסכים בעלויות החשמל.

אז מה זה הקיר הזה?

אם עדיין לא הצלחתם לדמיין איך נראה מבנה בו משלבים קירות מסך, ההסבר הבא אמור לעשות קצת סדר בבלאגן. קירות מסך הם בעצם מעטפת חיצונית שמותקנת על גבי המבנה. הקירות עצמם מיוצרים משילוב של זכוכית ואלומיניום – שניים מחומרי הגלם העמידים, החזקים והיוקרתיים ביותר בתחום העיצוב והבניה. מדובר בעצם במערכת שלמה שמגיעה בשלמותה, אין בה מרכיבים קונסטרוקטיבים בשונה מאיך שהמבנה עצמו בנוי והיא לרוב מגיע כיחידה אחת הנבנית על ידי חברה המתמחית בעבודות בגובה או עבודות סנפלינג. למעשה, קיר מסך יכול להיבנות או כחלק בלתי נפרד מתכנון של מבנה או פרויקט חדש או שניתן להוסיף את הקיר למבנה קיים.

 

קיר מסך – לאילו שימושים זה מתאים?

היום במסגרת שיקום מבנים ובנייה, נהוג לבחור בקיר מסך גם לפרויקטים הקשורים לעולם העסקי בין אם זה בניינים של משרדים וחברות הייטק, בין אם זה מפעלים תעשייתיים, מסעדות או בתי קפה אבל גם לעולם הפרטי כמו וילות, בתי מגורים, בנייני דירות וכדומה, למרות שאנו פועלים בעיקר בעולם המוסדי העסקי. יש היום מגוון עצום של קיר מסך מכל מיני סוגים, צורות ועיצובים. למשל, ניתן לעצב קיר מסך בצורה של חלונות חלונות או לחילופין לעצב קיר מסך אחד שלם.

 

לסיכום, היתרונות של קיר מסך:

  1. מראה עיצובי מרשים ויוקרתי למבנה
  2. מאפשר לנצל בצורה המיטבית את אור השמש ומעניק בידוד יעיל למבנה
  3. מהירות בתהליך ההתקנה
  4. רמת עמידות גבוהה בכל מזג אויר, אין צורך בתחזוקה מסובכת

 

כמובן, שלא משנה באיזה עיצוב אתם בוחרים, חשוב לבחור חברה מקצועית ששיקום, חיפוי קירות חוץ וקירות מסך הם ההתמחות שלה, חברה המקפידה על עבודה לפי כל כללי הבטיחות, מספקת מוצר תקני שיחזיק מעמד לאורך השנים. כמובן שמדובר בעבודה בגובה ולכן לבטיחות יש מקום לפני כל שאר האלמנטים העיצוביים והפרקטיים, כך גם לגבי איטום מעטפת בניין, עבודות סנפלינג ועוד.

  • הערה: אנחנו לא מספקים שירותים ללקוחות פרטיים נכון לימים אלו.
שתף את הכתבה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
הפופולריים ביותר