חיפוי בניין

חיפוי מבנים – מהו החיפוי המועדף עליכם?

חיפוי מבנים בהתאה אישית – אלומיניום, זכוכית ועוד

חיפוי מבנים טומן בחוב יתרונות רבים ובין היתר: בכוחו לשפר את הנראות של המבנה כמו גם לייחד אותו. יתרון נוסף טמון בעובדה שהחיפוי מבודד את המבנה, הן מבחינה טרמית והן מבחינה אקוסטית, ותורם גם עבור משימת איטום קירות חיצוניים.
כמובן, שבכדי ליהנות מכל התועלות אשר טמונים בחיפוי מבנים, חשוב לבחור בקפידה הן את החברה אשר תבצע את החיפוי והן את סוג החיפוי.

חיפוי מבנים אמור להתבסס על תכנון מקדים, אשר יתבצע בצורה מקצועית על ידי מהנדס או אדריכל, כאשר מטרת התכנון הראשוני תהיה להקנות למבנה נראות אלגנטית ומרשימה.
חיפוי מבנים נפוץ במיוחד בבנייני משרדים ובעיקר אלו אשר ממוקמים באזורי תעשייה ייעודיים, כאשר המטרה היא שכל המבנים הממוקמים באותו אזור, יזכו לקבל מראה יוקרתי וייחודי.

יחד עם זאת, היום בעידן בו יותר ויותר פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית כמו תמ"א 38, יוצאים אל הפועל, חיפוי המבנים, הופך להיות יותר ויותר מבוקש גם בבניינים פרטיים.

חיפוי אלומיניום

כיום, חיפוי אלומיניום, מהווה את אחד מסוגי חיפויי המבנים הפופולאריים ביותר.
האלומיניום טומן בחובו יתרונות רבים בהשוואה לחומרי גלם אחרים ובין היתר: העובדה שאלומיניום נחשב לחומר איכותי ובעל עמידות גבוהה במיוחד מפני פגעי מזג האוויר השונים, לצורכי איטום קירות ועוד. מעבר לכך, חיפוי אלומיניום יכול להגיע במגוון רחב של טקסטורות וצבעים, מה שיאפשר ליצור בסופו של דבר תוצאה מרשימה, אשר עונה על מלוא הדרישות והצרכים של המזמינים.

כמובן, שבטרם בחירת החברה, כדאי להבין את מלוא הדרישות והצרכים מהחיפוי ובשלב הבא, להקפיד ולבחור חברה אשר ערוכה לספק מענה על מלוא הדרישות והצרכים של המזמינים – בעיקר, במקרים שיש דרישות מיוחדות מהחיפוי ובעיקר מהתוצאה הסופית שלו.
מומלץ לאסוף כמה שיותר מידע לגבי אותה החברה, לגבי הצוות המקצועי אותו היא מעסיקה, לגבי אמצעי הייצור והטכנולוגיות בהם היא מחזיקה: חיתוך בקרם לייזר, ניקוב, עירגול, כיפוף פחים וכיוצא בזה.

דגש על כל הפרמטרים המדוברים יאפשר בחירה מושכלת ונבונה באותה חברה המתמחה בתחום של חיפוי מבנים – כאשר תמיד חשוב גם לבקש ולראות דוגמאות של עבודות חיפוי קודמות, על  מנת לקבל את התמונה מלאה לגבי החברה.

אפשרויות נוספות בעולם חיפוי מבנים

לצד אלומיניום, יש עוד סוגים רבים של חיפוי שכדאי להכיר ובין היתר: קירות מסך, חיפוי עץ, חיפוי בטון וחיפוי זכוכית – אשר יכול להתבצע עם זכוכית מודפסת, צבעונית ומחוסמת.

כמובן, שניתן אף ליהנות ממיני שילובים ותוספות מיוחדות – כל חברה מציעה אפשרויות קצת שונות.
מי שלא בטוח לגבי סוג חיפוי המבנים המועדף עליו, יוכל תמיד להיוועץ בנציגים מטעם החברה בטרם תחילת התהליך, על מנת לקבל את המידע על כל האפשרויות.
במהלך פגישת הייעוץ היועץ יבין את מלוא הדרישות והצרכים של הלקוח אשר ניצב מולו ובהתאם יוכל להציע לו את הפתרונות האיכותיים והמרשימים ביותר בתחום.

 

שתף את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

הפופולריים ביותר

עבודות איטום בסנפלינג

עבודות איטום בסנפלינג – כך זה מתבצע למערכת האיטום יש השפעה ניכרת על איכות החיים שלנו. היא זו שתקבע האם ומתי מים

חיפוי hpl לעמידות מירבית

מהו חיפוי hpl? אנו רואים בשנים האחרונות עד כמה חל שינוי במגמת הבניה בארץ, ובעיקר בתחום שיקום מבנים. מבנים צבעוניים, מבנים בצורות