ראשון לציון 7535312

מענה אנושי 24/7

ייצור והרכבת אלומיניום

ייצור והרכבה של מערכות אלומיניום וזכוכית

ייצור והרכבה של מערכות אלומיניום וזכוכית בעולם הבנייה

ייצור והרכבה של מערכות אלומיניום וזכוכית מאפשר להשיג הרמוניה במבנים מסוגים שונים הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פרקטית. ניתן לייצר בעזרת שילוב של שני חומרי גלם אלה מגוון של מוצרים לרבות לחלונות ודלתות, סגירה של מרפסות, מעטפת של המבנה מבחוץ, פרגולות, מעקות, שערים, גדרות, תריסים חשמליים, קירות מסך ועוד. לפני שנציג בפניכם מדוע כדאי לשלב את שני חומרי הגלם הללו יחד, נתאר את היתרונות של כל חומר בנפרד.

 

אלומיניום

 

ובכן, בשונה ממתכות אחרות כמו פלדה או ברזל, האלומיניום לא צובר חלודה ולכן רמת העמידות שלו מאוד גבוהה ואין צורך להחליף אותו לאורך השנים. האלומיניום שומר על המראה שלו לאורך שנים משום שהוא פשוט לא מתבלה ולכן הברק שלו תמיד נראה לעין. אלומיניום אינו רגיש לחום, קור או טמפרטורות שהן מאוד קיצוניות ולכן עושים בו שימוש כמערכת חיצונית או במעטפת של בניינים. קל מאוד לנקות אותו. בנוסף, הוא אינו נשרט ובעל מראה חיצוני אופטימלי. מבחינת שימוש באלומיניום כחומר גלם, הוא נחשב לזול בהשוואה לחומרים אחרים ולכן ככל שכמות השימוש בו עולה, ההשקעה בו כמערכת משתלמת מבחינה כלכלית.

בהיבט העיצובי, ניתן לשלב אותו בכל סגנון עיצובי החל מסגנון מודרני הייטקיסטי דרך סגנונות יותר אותנטיים ועמוקים. ייצור מערכות אלומיניום משדרג כל מוצר ומעניק לו טאצ‘ ייחודי. יתרון נוסף ולא פחות חשוב של חומר האלומיניום בא לידי ביטוי בכך שהוא מופץ בתפוצה מאוד גדולה ולכן קל להשיגו, אין צורך להמתין חודשים ארוכים כדי להשיג את המוצר המבוקש.

 

זכוכית

הזכוכית נחשבת לאחד החומרים האלגנטים בעולם הבניה והיא מגיעה בכלל מתחום העיצוב. היא יוצרת אפקט נצחי ואינסופי, מגדילה את החלל ומעניקה למבנה מראה יוקרתי ומרשים. בנוסף, היא נותנת מאין תחושה של חלל פתוח וקל מאוד לתחזק אותה.

 

ייצור והרכבה של מערכות אלומיניום וזכוכית – להנות מכל העולמות במוצר אחד

כאשר מסתכלים על שני החומרים ביחד מקבלים גמישות שבאה לידי ביטוי בקלות ההתקנה של שניהם. בנוסף, המראה המחוספס של האלומיניום משתלב בהרמוניה מושלמת עם העדינות והאלגנטיות של הזכוכית. שני החומרים עמידים נגד רטיבות, לחות ומונעים בטווח הארוך נזילות ורטיבויות למיניהן.  אמנם במבט ראשוני זה נראה כאילו מדובר בשני חומרים ניגודיים לגמרי עם תכונות שונות, אך החיבור ביניהם מאפשר לנו לייצר ולתכנן מוצרים עמידים, איכותיים ולהגיע לרמת גימור מושלמת.

 

כניסת האור והאוויר לתוך החלל איננה באה על חשבון איטום חדירות מים ובידוד. בעזרת פרופילי אלומיניום ניתן לייצר מסגרות ולשלב זכוכית בחלק מהמפתחים או לחלק את המפתחים בצורה סימטרית. היום נהוג לשלב זכוכית עם אלומינים גם בחלקים החיצוניים של המבנה על ידי זיגוג בגובה למשל, וגם בחלקים הפנימיים באזורים שונים כמו המטבח, הסלון, המרפסת ואפילו חדרי האמבטיה והשירותים.

מתעניינים ביצור מערכות אלומיניום או זכוכית לגבי השוק המוסדי הציבורי? פנו אלינו לקבלת יעוץ!

שתף את הכתבה
הפופולריים ביותר